Emilia Sawicka

Biegły rewident nr wpisu na listę 11750 – jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. W roku 2008 zdobyła uprawnienia biegłego rewidenta, ale z usługami audytorskimi związana jest blisko od 15 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywała w pracy dla międzynarodowych firm doradczych m.in. w jednej z firm tzw. wielkiej czwórki tj. Deloitte oraz w Rödl & Partner. Przez okres ponad trzech lat Emilia zdobyła również wiedzę praktyczną z zakresu księgowości, zintegrowanych systemów finansowo- księgowych oraz zarządzania kilkunastoosobowym zespołem, pełniąc funkcję Głównej Księgowej w grupach kapitałowych notowanych na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Emilia posługuje się językiem angielskim i niemieckim.

Karolina Totko

Biegły rewident nr wpisu na listę 11801 – w roku 2003 ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu. Od początku kariery zawodowej do 2012 roku związana była z jedną z firm z tzw. wielkiej czwórki tj. Deloitte. Biegły rewident od 2009 roku dysponująca wieloletnią praktyką zawodową w realizacji badań sprawozdań finansowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych spółek z różnych branż, a także projektów doradczych z zakresu rachunkowości oraz projektów IPO. Karolina posiada również doświadczenie jako Główna Księgowa w spółce akcyjnej. Mówi płynnie w języku angielskim.

Jeżeli chcielibyście Państwo zapytać o szczegóły dotyczące naszej oferty,
prosimy o kontakt.

Nasza strona używa plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony bez zmian ustawień oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Informujemy, że ustawienia tych plików można zmienić w dowolnym momencie za pomocą ustawień przeglądarki. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.