Zespół

Emilia Sawicka - Gemini Audyt

Emilia Sawicka

Biegły rewident nr wpisu na listę 11750 - jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. W roku 2008 zdobyła uprawnienia biegłego rewidenta ale z usługami audytorskimi związana jest, blisko od 15 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywała w pracy dla międzynarodowych firm doradczych m.in. w jednej z firm tzw. wielkiej czwórki tj. Deloitte oraz w Rödl & Partner. Przez okres ponad trzech lat Emilia zdobyła również wiedzę praktyczną z zakresu księgowości, zintegrowanych systemów finansowo- księgowych oraz zarządzania kilkunastoosobowym zespołem, pełniąc funkcję Głównej Księgowej w grupach kapitałowych notowanych na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Emilia posiada uprawnienia usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz uprawnienia do zasiadania w radach nadzorczych spółek Skarbu Państwa. Emilia specjalizuje się w badaniu sprawozdań finansowych, badaniu planów przekształceń, połączeń oraz podziału oraz usługach doradczych z zakresu rachunkowości. Emilia posługuje się językiem angielskim i niemieckim.

Kontakt:

501 293 935
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Karolina Totko - Gemini Audyt

Karolina Totko

Biegły rewident nr wpisu na listę 11801 - jest absolwentką Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu i od początku kariery zawodowej do 2012 roku związana była z jedną z firm z tzw. wielkiej czwórki tj. Deloitte. Następnie zdobyła również doświadczenie jako Główna Księgowa. Karolina posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas badania sprawozdań finansowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych spółek z różnych branż a także udziału w projektach doradczych z zakresu rachunkowości oraz projektach IPO. Karolina uprawnienia biegłego rewidenta posiada od 2009 roku. Mówi płynnie w języku angielskim.

Kontakt:

605 731 653
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.